Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

A nie przeszkadza Ci on przy przeładowaniu ???

Ja próbowałem swojego AGM'a trochę ulepszyć ( zrobić ładownicę na kolbę - na magazynki i szybkoładowarkę, pas nośny i maskowanie ). Ale jak zaczepiałem siatkę maskującą to beznadziejnie się przeładowuje i zrezygnowałem.

 

A co do ładownicy to bardzo pomocne. Wkurzyło mnie na poprzedniej strzelance to, że nigdy nie mogę zapamiętać, w której kieszeni mam magazynki i się grzebałem w każdej. Teraz mam 3 magi koło szota i widzę które magazynki są puste, a które pełne. A tak ciężko się nie robi tej ładownicy...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W końcu "rozdziewiczyłem" mojego shotguna :D

 

Przyznam, że świetnie się bawiłem, zupełnie inne strzelanie niż z elektryka, inny klimacik i odmienna taktyka.

 

Trzeba zawsze podejść i strzelać tylko w sytuacji, kiedy jesteśmy pewni trafienia. Jest ciężej, niemniej jednak kilka "elektryków" ubiłem (nawet podczas wymiany ognia! :P ) i gdybym miał kupować jeszcze raz - to bym kupił :) Za TE pieniądze jak znalazł

Link to post
Share on other sites

No ten kamuflaż nie przeszkadza przy przeładowaniu. Te "frędzle" :-P z zielonego materiału są na tyle krótkie, że nie przeszkadzają. Dzisiaj testowałem i nic nie zawadzało.

Niestety dziś pojawił się też pewien mankament. Po każdym strzale słychać dziwne brzęczenie tak jakby ze sprężyną było coś nie tak, a kolba mimo mocnego dokręcenia goni na wszystkie strony jak oszalała :???:

Właśnie jestem w trakcie rozbebeszania owego shotguna

Link to post
Share on other sites

Z kolbą to normalne, wystarczy wsadzić w szczelinę między kolbą a body kawałek kartki i przykręcić - już się nie będzie ruszała. A z tą sprężyną to sprecyzuj swój problem.

 

Ps. Dla ciekawych niedługo napiszę poradnik jak zrobić fajną ładownicę na kolbę ze zdjęciami, tylko się dorwę do aparatu

Link to post
Share on other sites

Uff zrobione... Zamiast kartki miedzy body a kolbę wkleiłem warstwę taśmy izolacyjnej. A co do tego dziwnego dźwięku, to przez niewielkie pęknięcie body w miejscu łączenia z elementem, na którym znajduje się sprężyna. Trochę kleju, wzmocnienie kawałkiem blaszki i po kłopocie. Ponadto nasmarowałem tłoczek i naoliwiłem sprężyny. Śmiga jak nowy :-P

Link to post
Share on other sites

Ja już swoją broń mam od ponad roku ( 14 miesięcy ), ale zacząłem ją intensywnie używać od kwietnia tego roku. Przez cały czas mnie nie zawiodła, tylko największy problem to składanie tej broni - słabe spasowanie elementów. Na dodatek kawałek plastiku, miedzy cylindrem a komorą hop-up się wykruszył i cylinder lubi wyskakiwać ze swojego miejsca.

 

Ale shotguna mogę polecić naprawdę każdemu. Mimo, iż mam już jednego to jak kupię na wakacje AEG'a to i tak sobie sprawię drugiego Mossberga - z krótszą rączką. Wtedy zestaw może być o wiele ciekawszy ( 2 shotguny, kolba, chwyt pistoletowy, 6 magów, 2 szybkoładowarki ).

 

Czy ktoś już próbował robić w tej broni muszkę i szczerbinkę ? Mi osobiście nie jest potrzebna, ale koledzy trochę narzekają, że ciężko się celuje. A nie mają chęci, żeby trochę poćwiczyć i nauczyć się celowania po tym wgłębieniu na body.

Link to post
Share on other sites

Miszczo -> Przejrzyj początkowe strony tematu. O ile pamiętam o celowaniu coś tam było ;)

 

Niedawno testowałem tego shota w terenie i sprawował się wyśmienicie. Nawet na kulkach 0.12 (!) (kulki kolegi do jego shit-aega) celność była bardzo dobra. Oczywiście podczas przestrzelania replik koledze się ten shit-aeg (firmy "Tokyo Soldier" :D) rozwalił i chce sobie kupić takiego samego :P.

Link to post
Share on other sites

.2 g też badziewnie latają, optimum do nich to .25 g przetestowano na chyba 7 czy tam 9 sztukach.

Niektóre strzelały z .28, dość daleko, już po podkręceniu hopa, ale kuleczka wolno leci i widać, że ciągnięta jest na gumie, nie na mocy repliki.

Link to post
Share on other sites

Tuksiak już o tym pisał, ja też to potwierdzę : Do niego nie trzeba optyki, ponieważ:

 

1. To jest shotgun i kolimator lub luneta po prostu do niego nie pasują. Widziałem już wersję z kolimatorem i powiem szczerze, że kolimator strasznie szpeci. Podejrzewam, że z lunetą będzie podobnie

 

2. Z tego shotguna dobrze się celuje. Wystarczy trochę obycia się z tą bronią i świetnie można z niego celować. Jeśli już ktoś się by uparł na szczerbinkę i muszkę to proszę bardzo - ja może na wakacje coś nad tym pomyślę ( kawałek plastiku i superglut ).

 

A jak koniecznie chcesz tą optykę to masz dwie możliwości :

 

1. Bierzesz obudowę ( tą z szynami ) od M47 DE i przykręcasz ją zamiast obecnej obudowy ( trzeba zrobić dwa nowe gwinty ).

 

2. Przyklejasz do body jakąś szynę montażową. Tylko musisz równo przykleić.

 

Ale i tak za 20 zł nie kupisz sensownej optyki ( może używaną lunetę tasco ), ale w tej lunecie CHYBA jest montaż na szynę 11mm

Link to post
Share on other sites

pisaliście, że bardzo dobrze w tym shotgunie sprawują się BBsy firmy G&G, a powiedzcie gdzie je nabywacie, w military.pl, czy innym sklepie? jakoś nie mogę ich namierzyć a military.pl wyświetlają że brak na magazynie.

 

jeśli mogę skorzystać przy okazji z waszego doświadczenia to czy duża jet różnica między kulkami w/w firmy a firmy P&J (takich aktualnie używam)?

Link to post
Share on other sites

A do celu wystarczające będą kulki plastikowe ( 0.25 ). Puszkę da się rozwalić z 15 m, ale dalej nie próbowałem ( kulki się skończyły ).

 

A czy kulki PJ się u was zacinały w lufie, czy można ich ze spokojem używać ??

 

tak można ich spokojnie używać sam posiadam P&J 0.25g i jestem happy :_>

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...