Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam takie pytanko odnośnie repliki, o której mowa w temacie. Mianowice mam zamiar zabrać się za tuningowanie takiej snajperki. Problem w tym, że nie bardzo wiem, z której "serii" brać części. Będę zamawiać części z http://www.specshop.pl/index.php?cPath=22_161 . I tam są 2 kategorie : APS 96 i niżej L96. I już pewnie wiecie o co chodzi. Poprostu doradzcie zielonemu skąd ma brać części . Z góry dziękuję ;)

Link to post
Share on other sites

APS-2, nie 96. Pozatym, komory M24 PDI nie pasują do L96 i vice versa. więc pewnie ze stockowymi też niepodpasuje. BTW, co chwilę ostatnio się pojawiały komory PDI na alledrogo i w komisie, ja nie wiem jaki macie problem.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pytanie czy zakupując replikę i w podanym pierwszym wariancie czyli bez zespołu spustowego itd. tylko preclufa,tłok sprężyna i luneta jesteśmy w stanie uzyskać coś nadającego się do użytku?Oczywiście uwzględniając takie drobiazgi jak prowadnica czy gumka HU.

Link to post
Share on other sites

Montując tylko komorę, gumkę, tłumik (do schowania precki) uzyskasz coś co będzie miało ok. 500 fps przy dobrych wiatrach. Dłubanie w zespole cylindra bez wzmocnienia/wymiany trigger kończy się popękaniem obudowy tegoż lub rozwaleniem któregoś z sear'ów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...