Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

A jak ma się sprawa z kulkami obecnie dostępnymi na rynku Polskim - chodzi mi o kulki o wadze 0,40g.

 

Z dostępnych wypatrzyłem:

 

- Blaster Devil: ciemnoszare

- Madbull: czarne

- Madbull: Piaskowe

 

Które z tych trzech będą najlepszym wyjściem ? Kupił bym Guardery 0,40 ale niestety nigdzie ich obecnie nie ma.

 

Pozdrawiam

Kocur

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co wy gadacie - pomarańczowe nie są pierwszą serią madbulli, pomarańczka były później. Pierwsze były właśnie piaskowe. Sugeruję się tylko datą filmiku na którym miałem dawną L96 i wychodzi, że to musiało być jakieś 4-5lat temu.

 

Słoik mam w garażu. Różni się kolorem etykietki - jest zielonkawa.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Co wy gadacie - pomarańczowe nie są pierwszą serią madbulli, pomarańczka były później. Pierwsze były właśnie piaskowe.

 

W takim razie sorry za wprowadzenie w błąd. Moje pierwsze madbulle były dokładnie takie:

 

http://www.madonion.eu/kulki-madbull-04g-2000-szt-ultimate-heavy-p801.html

 

I te były całkiem ok, przynajmniej latały lepiej niż obecne guardery 0.4g i blaster devile 0.4g (te piaskowe).

Link to post
Share on other sites

Chyba szare bardziej ;) Lepsze raczej będą już zielone - no ale zobaczymy, jesli będzie brakowało guarderów biorę po paczce 0.4 i 0.43 :P

Wojtaduz nikt nie mówił że w tej profesji cokolwiek będzie tanie :)

Edited by KubaK
Link to post
Share on other sites

Robisz grupowe zamówienie i wsio.

 

Ostatnio policzyłem że żeby wyszło tą najtańszą paczką morską jakieś 55-60 zł za paczkę, trzeba by zamówić jakieś 20. I czekać te 2-2,5 miesiąca :icon_biggrin: Bo posyłanie tego powietrzem to samobójstwo dla portfela :icon_biggrin:

 

Edit - było liczone dla kulek o cenie 12,5 $ o ile sie nie myle, jakieś przecenione z WE.

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Dołączę się do zamówienia na wgc i dam cynk ile mnie wyniesie cały koszt ściągnięcia kuleczek :icon_smile:. Przecież co miesiąc na wmasgu jest zamówienie zbiorowe z wgc.a jasne kulki od we z ochotą zakupię.p.s i przy grupowym zamówieniu nie czekasz dwa miechy tylko max 1.polecam zamówienia robione przez Amadena.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...