Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Pon Pon: 0,36 białe MadBull`e mi się nie spodobali.

Umyłem, przebrałem a na ostatniej strzelance i tak mi kilka się rozkruszyło po wylocie z lufy. Dobra jeszcze gdyby tymi kawałkami wyeliminowało kilka osób, a to - nie... :)

Latają też nie za dobrze. Mi Rocketsy bardziej się podobali.

W tą Niedzielę wymyśliłem sobie marsz na 8-10 km to sobie na spokojnie postrzelam z Guarder`ów 0,3 białych, Guarder`ów 0,36 betonowych, jeszcze jakieś betonowo-zielone mam (chyba MadBull`e) i nie pamiętam wagi (0,40?)...

Link to post
Share on other sites

Rakiety 0.45g kupione jakoś w sierpniu już nie wchodzą ani do promyka ani do PDI...

Chyba będzie się trzeba przestawić na 500-550 fps i z 0.3 strzelać. Już tyle kasy poszło na te ciężkie kulasy, że wolę nawet o tym nie myśleć.

Edited by Kazana
Link to post
Share on other sites

MB 0,36 u mnie sprawują się wyśmienicie. Nie miałem sytuacji żeby się jakaś rozpadła. Nie wiem z jakich FPS strzela Indywidualista ale przy 550 nic się nie rozpadało. Fakt - kiedyś kiedyś dawno temu, kiedy rakiety jeszcze nie puchły, miałem paczkę 0,36. Latały jak po sznurku i te MB się przy nich chowały. Teraz po prostu boje się tych rakiet.

 

G&G szare są praktycznie białe - widać je idealnie nawet w ciemny dzień w ciemnym lesie. Ba, z pewną dozą ostrożności stwierdzam że sprawują się lepiej niż białe. Dla przykładu - mam leciutko zbyt długą dyszę w SLce i o ile MB czy szare GG przechodzą ślicznie (co 100. strzał zdarza się pusty a przy kolejnym wylatują 2 kulki) to w przypadku białych GG puste strzały mam co 5. pociągnięcie za spust. Latają identycznie lub bardzo podobnie.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie Shamoth, z litości wziąłem...

 

No bez takich, jak ich nie chcesz to z chęcią je przygarnę z powrotem ;)

 

Wczoraj otworzyłem pakę rakiet 0.45 kupiony pare miesięcy temu, która grzecznie sobie leżała zamknięta i czekała. Średnica 6.03...pare zostawiłem do hodowli a reszta poszła do śmietnika.

 

Nie lepiej było skrobnąć maila do GFC lub załatwić sprawę przez cytadelę lub tam gdzie kupowałeś, z tego co mi wiadomo są świadomi problemu... Takie podejście powoduje tylko narastanie ignorancji sprzedawców/producentów na prawa konsumenckie.

 

Swoją drogą, mam wrażenie że pomimo jednolitego procesu technologicznego jedne kulki są lepiej wypolerowane i przez to wolniej puchną bo nic innego nie tłumaczy że w jednej paczce są wymieszane wymiary od 5.96 do 6.01, za jakiś czas pewnie rozrzut będzie większy :D

Link to post
Share on other sites

Ooo, przypomnieliście mi o moich czerwcowo-lipcowych 0.40 (wtedy była jakaś nowa dostawa, bardzo chwalona na początku. Wyciągnąłem je z szafy, dziś wyglądają tak :D https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11218696_1056905300986958_5470061602903399413_n.jpg?oh=8481c1b68f52ecc4032a9e4a2a7dca5a&oe=56BDDE2C

Z ciekawości trzymam je od teraz na półce nad prysznicem, i planuję je tam pokisić przez kilka tygodni :P

Link to post
Share on other sites

Valkeny w kwestii średnicy i wykonania jak najbardziej na plus. W moim aresie jak narazie trochę dziwnie latają ale myślę że to może być wina gumki HU albo olejku silikonowego po ostatnim czyszczeniu. Wybaczcie Panowie że trochę nie na temat ale korzystając z okazji ,że są tu sami snajperzy to czy ktoś mi może polecić od siebie rozsądną gumkę HU w standardzie VSR 10?

Link to post
Share on other sites

Moje obie otwarte paczki, z których kulki na dzień dobry miały przy 0,40 ok 6,15 średnicy, a przy 0,45 nawet 6,50, leżą dalej na półce. Kupione w gunfire i cytadeli, czekam właśnie na zwrot gotówki, sklepy zwrotu kulek nie chciały, idą na śmietnik, tzn będę nimi rzucał we wrogów :icon_biggrin:

 

Tak więc Mendi, śmiało otwieraj, jest to produkt którego jakości bez otwarcia paczki nie sprawdzisz, więc i zwrot otwartego opakowania się należy.

 

Panowie, mam rozumieć że BB King są na chwilę obecną ok?

Edited by Fenr1r
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...