Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Wzorowy kontakt (nawet w sobotę!). Nie mieli na stanie przedmiotu, którego poszukiwałem, a i tak potrafili go załatwić w krótkim czasie, a następnie szybko zrealizować zamówienie. Odnoszę wrażenie, że obsłudze sklepu naprawdę zależy na klientach. Wielki PLUS.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mimo, że razem z moim zamówieniem wplątałem się w remanent, czego logicznym następstwem było przedłużenie czasu oczekiwania,

zaraz po jego zakończeniu sprawnie przesłano przesyłkę do mnie.

Paczka wysłana wczoraj, dotarła do mnie dziś, odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniem, nawet gratis znalazł się w środku.

Polecam z czystym sercem.

Link to post
Share on other sites

Ech, a ja muszę dołożyć łyżkę dziegciu do tej beczki miodu. Robię to z tym większą przykrością, że do tej pory zrobiłem tam kilka drobnych zakupów i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń.

 

We wtorek zamówiłem ładowarkę i poprosiłem o wysyłkę kurierem. Zależało mi, abym dostał ją przed weekendem, takoż wysłałem nawet przelew ekspresowy, dodatkowo płatny. Mało tego, adresowałem ją na zaprzyjaźnioną firmę, w której bywam praktycznie codziennie, aby nie rozminąć się z kurierem i nie musieć koordynować się z nim na nowo.

 

Wczoraj otrzymałem mailowe zapewnienie o wysyłce... dzisiaj. Dziś znów... otrzymałem telefon od właściciela Azteko.pl, że... kurier odmówił odebrania paczki dzisiaj, więc odbierze ją jutro. Nie miał przyjeżdżać dziś "bo coś tam...", jak powiedział przedstawiciel Azteko. A tym samym przesyłka dotrze do mnie dopiero w poniedziałek.

 

Pracowałem keidyś w firmie, która de facto żyła z wysyłania kurierem przesyłek. Absolutnie nigdy kurier nie odmówił przyjazdu, o ile dyspozycja została złożona odpowiednio wcześniej.

 

Na plus zapisuję kontakt telefoniczny i wyjaśnienie sprawy oraz propozycję połączenia dwóch zamówień (bowiem złożyłem w międzyczasie jeszcze jedno, ale już nie tak dla mnie priorytetowe).

 

Jednak jakoś tak małowspółcześnie, skoro przesyłka kurierem tak się przeciąga.

 

Nie chcę stawiać właściciela Azteko pod pręgieżem, bowiem być może faktycznie nawalił kurier. Niemniej jakoś tak dziwnie...

Link to post
Share on other sites

Polecam sklep, zamawiają części z innych sklepów jak nie mają, bardzo ciekawa opcja :) Bardzo przejrzyste menu na ich stronie, moim zdaniem świetny podział gdy wybieramy części (np podział na repliki lub wersje gearboxów) pozwala to szybciej znaleźć to czego potrzebujemy. Do tego dobry kontakt, omyłkowo nie dodałem zębatki do zamówienia, mail z prośbą poszedł, i z rana już odpowiedź że dodali do zamówienia. Bardzo polecam.

Link to post
Share on other sites

Duży plus, a nawet 3 duże plusy. Robię tam zakupy nie od dziś i z chłopakami zawsze da się dogadać. Czegoś brakuje - mogą szybko załatwić, coś jest nie tak - zaraz poprawią. Obsługa klienta jest znakomita, co stwierdzam nie tylko na swoim przykładzie, ale także na podstawie tego jak obsługiwali innych klientów gdy akurat tam przesiadywałem. Połowa ersoftowców z Włocławka robi tam zakupy już od ponad roku i nigdy nie było powodów do narzekań.

 

;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ech, a ja muszę dołożyć łyżkę dziegciu do tej beczki miodu. Robię to z tym większą przykrością, że do tej pory zrobiłem tam kilka drobnych zakupów i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. <ciach>

 

To ja zaktualizuję. Po drodze dwa kolejne deale - za pierwszym razem przez nowowprowadzone Paczkomaty, później kurierem.

Niestety z winy sklepu wskazano zły paczkomat do odbioru i paczka miast w Zabrzu, trafiła do Ząbek. Niemniej sklep wyszedł z zamieszania twarzą - po paru dniach wysłał drugą paczkę już na właściwy kod urządzenia, a samemu poczekał na powrót towaru z pierwszej przesyłki.

 

Drugi deal - błyskawicznie i doskonale. :)

Link to post
Share on other sites

Kolejny super-pozytyw.Złożyłem zamówienie w internecie z odbiorem własnym (miałem być przelotem w W-wie), ale coś źle obliczyłem i zabrakło mi 4 złotych.Chłopaki nie kazali mi ganiać po bankomatach po obcym mieście, tylko dali możliwość przelania brakującej kwoty ,jak wrócę do domu.To na pewno nie były moje ostatnie zakupy, aż chce się wracać!Pozdrawiam ekipę Azteko.pl!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Trzecie zamówienie i lekki niesmak.

 

Zamówienie przez InPost, I tu pojawiły się problemy, kontakt wprawdzie był, ale informacje, które dostawałem od sklepu i InPostu różniły się. Czas od złożenia zamówienia i przelania pieniędzy do otrzymania przesyłki 6dni.

Pieniądze przesłane wprawdzie po ostatnim księgowaniu w piątek, ale doszły podobno dopiero we wtorek. Informację o wysłaniu paczki dostałem tego samego dnia, ale informację z InPost dzień później. Poprosiłem o skan potwierdzenia nadania, ale się nie doczekałem.

 

Paczka dobrze spakowana, i wszystko było OK więc niesmak tylko z powodu mało komunikatywnego i pomocnego pana odpowiadającego na maile.

Link to post
Share on other sites

Trzecie zamówienie i lekki niesmak.

 

Zamówienie przez InPost, I tu pojawiły się problemy, kontakt wprawdzie był, ale informacje, które dostawałem od sklepu i InPostu różniły się. Czas od złożenia zamówienia i przelania pieniędzy do otrzymania przesyłki 6dni.

Pieniądze przesłane wprawdzie po ostatnim księgowaniu w piątek, ale doszły podobno dopiero we wtorek. Informację o wysłaniu paczki dostałem tego samego dnia, ale informację z InPost dzień później. Poprosiłem o skan potwierdzenia nadania, ale się nie doczekałem.

 

Paczka dobrze spakowana, i wszystko było OK więc niesmak tylko z powodu mało komunikatywnego i pomocnego pana odpowiadającego na maile.

miałem dokładnie to samo juz nie pierwszy raz....
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Szybka wysyłka, do tego w przeddzień dostawy dostałem smsa od sklepu o fakcie wysłania i przypomnieniu kwoty :icon_razz:. Paczka przyszła dobrze zapakowana, a w środku bonus - małe opakowanie mentosów, pomarańczowych! Jak dla mnie sklep naprawdę super, polecam!

Edited by Kola
Link to post
Share on other sites

Również polecam. Dopiero trzeci raz coś zamawiałem, ale tak jak poprzednio i teraz wszystko w 100% OK. Wysyłka przez Inpost - i tania, i pewna. Świetny kontakt (smsowy i mailowy), bezproblemowe łączenie zamówień.

Edited by Remington
Link to post
Share on other sites

A ja dziś dostałem od Azteko list z mini ledową latareczką-naklejką i kuponem promocyjnym. I muszę przyznać, że po raz pierwszy zostałem tak doceniony przez sklep airsoftowy, żeby coś z własnej inicjatywy klientom wysłali :) Wielki plus za świetne chęci i za pamięć :)

Link to post
Share on other sites

Zakupy przebiegły pomyślnie, o wszystkim na bieżąco informowany :icon_smile: W paczce znalazła się także mała "latarka" (oświecić nie oświecę, ale miły gest!) :icon_smile:

 

#edit.

Dobra, zostałem oświecony! xd Trzeba było dłużej przytrzymać.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Raz kupowałem w tym sklepie przez allego, raz na stronie sklepu. Bardzo dobry kontakt. Kiedy mają towar z magazynu u siebie przesyłka w ciagu jednego dnia. Ja również dostałem małą latarkę przyklejaną na telefon (MacTronic)- bardzo miły gest ze strony przedawcy. Przypomina o nim bardziej niż smycz, czy inny długopis :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Amen,dokładnie jak wyżej.Zamawiałem kask fast emersona,w cenie promocyjnej taiwanguna.Nie wiem skąd go wytrzasnęli,bo nigdzie ich już nie było,a już w ogóle w tej cenie.

 

Gratis dostałem latareczkę ot tak za nic.

 

Super ceny,dobry towar,kontakt miły.

Polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...