Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Złożyłem zamówienie, było to co potrzebowałem, zapłaciłem przelewem, następnego dnia tel, mail z potwierdzeniem przelewu i paczka wysłana. Wszystko ok. Też dostałem latarkę. Nie działa :D

 

A szkielet potaniał w innych sklepach więc cóż, moja wina :D

Ale jest oki.

Link to post
Share on other sites

Azteko to mój ulubiony sklep. Staram się robić u nich zakupy jak najczęściej. Widać, że zależy im na kliencie (raz nawet dostałem kartkę z podziękowaniem za zakupy i zachętą do kolejnych). Okazje na FB to kolejny super pomysł. Ogólnie bardzo na plus sklep. Gratisik w postaci nie zawsze działającej latareczki i tak bardzo miły. Zawsze szybko i dokładnie informują o statusie zamówienia. Dziś poszło kolejne ode mnie ;) Wielki plus!

Link to post
Share on other sites

Polecam z całego serca! Zamówione we wtorek po południu, właśnie doszło. Dziękuję za prezent w postaci breloczka :). Jeśli wam nie działa to trzeba wyciągnąć małą folię, która zabezpiecza baterie przed wyładowaniem podczas transportu. To z pewnością nie jest mój ostatni zakup w sklepie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Polecam zamowienia w azteko!

11 Lipca dostalem wiadomosc ze dostali pieniadze, 16 oddali paczke kurierowi, a juz dzis tj. 17 lipca juz moge sie cieszyc czesciami! Dodatkowo dostalem graits w postaci breloczka z latarka led i otwieraczem - to sie napewno przyda ;)

Link to post
Share on other sites

Robiłem u nich już wiele zakupów, części, magazynki , kulki i wiele innych rzeczy wszystko szybko i sprawnie. Jeśli chodzi o kontakt to obsluga klienta jest rzetelna i chętna w udzielaniu pomocy w wyborzę części. Ostatnie zakup w poniedziałek paczka w następny dzień u mnie. Profesionalny sklep - same zalety. Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejne zamówienie, kolejny plus dla nich.

 

Reklamacja uszkodzonej częsci odbyła się bez problemu, kontakt mailowy, jak i telefoniczny bdb.

 

Mimo skromnego zamówienia, również dostałem brelok z otwieraczem.Mała pierdoła, a jak cieszy.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem u nich aimpointa, który wytrzymał 2 dni leżenia na szafie - Panowie nie sprawiali żadnych problemów ze zwrotem pieniążków zarówno za kolimator jak i za moją wysyłkę, a wszystko przebiegło dosyć szybko i sprawnie. Po raz kolejny sklep mnie nie zawiódł :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sklep jak najbardziej mogę polecić, ale za to sposób zabezpieczenia paczki to nie za bardzo, po odebraniu paczki od kuriera wszystko w niej latało po otworzeniu dowiedziałem się dlaczego, wnętrze paczki zostało wypełnione małą ilością skrawków papieru(takie listki z niszczarki), na szczęście nie były to rzeczy delikatne ale jakiś taki niesmak pozostał.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...