Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla mnie MW jest boskie , spedzone wieczory przy tym , swietna gra , dynamiczna , niektorzy narzekali na to ze mapy sa za male i nie ma miejsca dla snajperow,Owszem sa tylko trzeba umiec byc tym snajperem w grze.Od realnego odbiega to duzo bo gra opiera sie na akcji i dynamizmie, chociaz na turniejach gra sie rowniez taktycznie .

 

 

 

MW2 bedzie jeszcze lepsza tak mi sie wydaje.Jest poprostu swietna , uwielbiam ta gre. Chodzi mi o srie COD.Czekam na MW2.

 

 

Mam nadzieje ze usuniety zostanie blad jaki miala jedynka , mianowicie ze nie dalo sie zamontowac tlumika i kolimatora razem np.

 

 

Mam nadzieje ze to zostanie zmienione.

Link to post
Share on other sites

 

Mam nadzieje ze usuniety zostanie blad jaki miala jedynka , mianowicie ze nie dalo sie zamontowac tlumika i kolimatora razem np.

Mam nadzieje ze to zostanie zmienione.

 

 

to nie był żaden błąd tylko twórcy nie dali specjalnie takiej możliwości aby wyważyć i wyrównać rozgrywkę a nie że każdy by biegał po cichaczu z kolimatorem i ciął wszystkich bezkompromisowo.

Edited by pesinter
Link to post
Share on other sites

Możliwość montażu jednocześnie koli, tłumika itepe była by niezła, ale za cene perk'ów za kolejne dodatki. Broń jednym dodatkiem - standard CoD4, drugi dodatek - tracimy jednego perka, 3 dodatki - tracimy 2 perki itepe.

 

I w raz z wyzwaniami na hedszoty możnaby odblokowywać "miejsca" na kolejne dodatki, by tworzyć różne taktyczne potworki typu eMka z koli, tłumikiem, GLem i chwytem ale kompletnie bez perków.

 

 

PS

I mam cichą nadzieję, że w MW2 utworzą coś na kształt Pimp my Gun - można ręcznie ustawiać dodatki jak i by były one różne (np. koli Aimpointa, EOTech, czy inne cudaki jako "red dot sight").

Link to post
Share on other sites

Oh, jak ja uwielbiam biadolenie "blacharzy" na cenę gier na PieCe.

"Oh jak strasznie drogo, 120 zeta za polską wersję - oh mój bosze, oh mój bosze"

Macie i cieszcie się, bo inni mają drożej: PS3, a jeszcze inni drożej i nie po polsku: X360

 

Mnie osobiście ceny gier specjalnie nie wnerwiają. I tak większość kupuję sporo po czasie.

Wnerwia mnie, robienie z nas jakiś betatesterów. Wywalam za grę stówę, i okazuje się, że potrzebne są jakieś łaty, bo gra się wiesza/wychodzi do pulpitu/tnie.

Link to post
Share on other sites

Propaguje ekologiczne rozwiązania, czyli pewnie zacznie się ściąganie, bo sorki, ale jak już twórcy gier na PieCa twierdzą, że mało zarabiają to zbliża się koniec czasu. A już myślałem, że tylko EA jest tak pazerne.

Widzę, że niektórzy już nie pamiętają ile potrafiły kosztować daaawno temu gry wydawane przez Activision :wink:

 

Nigdy nie zapomnę jak wydałem 169 złociszy na Soldier of Fortune 2, albo 149 za Jedi Outcast 2.

Link to post
Share on other sites

No to ja pamiętam czasy, kiedy gry na PC kosztowały na premierze tyle samo co teraz gry na PS3 i X360.

 

W każdym razie - mieszane uczucia mam co do tej części. Ten Joint Task Force, czy jak to sie tam nazywa... to mało jest ciekawych ekip na całym świecie, których zadania można by pokazać? No i nie dam się złapać jak przy pierwszej części, którą udało się skończyć w kilka godzin. Za stówkę może się opłaci kupić (na konsoli). Chyba, że będą łatwe pucharki do zdobycia :P

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ale Robert Bowling mówił również, że to wprowadza ograniczenia, nie można przybliżać i używać broni głównej. A bardziej wyobrażam sobie ruskiego terrorystę z dwoma Desert Eaglami niż z M16 i ACOG'iem. ;) Bez paniki. Jedyne co mnie denerwuje w COD4 to to, że np. Marine może latać z AK. Powinni zrobić tak, że jak wybierzesz klasę z M16 to możesz iść tylko do Marines, do Opozycji już nie. Itd. itp. Ale niestety twórcy MW:2 chcą ssać kasę od 12 latków, którzy lubią latać z z Desert Eagle i RPD w Marines.

Link to post
Share on other sites

Przecież to jest Call of Duty a nie ArmA! Ta gra ma być fun i tyle, nie wiem czego wy się spodziewacie. Poprzednim częściom też daleko było do jakiegokolwiek realizmu. Raczej nie będą tej giery kierować do wąskiego grona pasjonatów/malkontentów, bo cieżko by im było zarobić ;) Mnie tam się dual wield podoba.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...