Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy w temacie o serwisantach to pasuje ale nigdzie indziej...

 

Chciałem jako serwisant polecić części dorabiane przez Bart_a. Konkretnie spusty, tłoki, prowadnice. Miałem okazję montować dwa takie zestawy ostatnio i wszystkie śmigają aż miło. Spusty są kopiami LL wykonanymi ze stali. Bardzo wytrzymałe. Jeśli o nie chodzi to kultura pracy i estetyka nieznacznie niższe niż w oryginale, wytrzymałość taka sama lub wyższa acena niższa. Tłoki i prowadnice chyba nawet lepsze niż LL choć brakuje mi łożyskowania (w tej kwestii zdania są podzielone czy to potrzebne czy nie). Polecam!

Link to post
Share on other sites

Polecam wszystkim ersoftowcom serwisanta o nicku "You-Dash" na prawdę zna się na rzeczy ;)

Napisałem temat na forum i przez około tydzień nikt nie wymyślił co było przyczyną mojego problemu.

Po 10 minutowej rozmowie z Nim replika działała jak nowa!

Naprawdę wszystkim polecam usługi You-Dash!

Link to post
Share on other sites

Chciałbym polecić Dextera za profesjonalizm, poważne podejście do klienta, cierpliwość oraz wiele praktycznych rad i wskazówek odnośnie eksploatacji repliki.

Kiedyś zapewne zgłoszę się jeszcze z gazową klamką, jak się jej dorobię. A tymczasem chciałbym podziękować za fachowe złożenie mojego Warriora :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Chciałbym wszem i wobec ogłosić, że serwisowanie przeze mnie replik zostaje całkowicie zatrzymane. Na okres bezterminowy czyli tak zwane "do odwołania". Ma to zwiazek z moim tragicznym stanem zdrowia, co niektórzy mieli okazję podziwiać w sobotę na nyskim Stalkerze.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Ja ze swojej strony polecam serwisanta -> dexterkrak! Replika została przekazana i w ciągu 3 dni była gotowa i sprawuje się idealnie do tej pory. Konsultacje i ewentualne poprawki odbywają się szybciutko i w ramach serwisu :-) Także, jeżeli zależy komuś na czasie i jakości wykonania to właśnie u dextera - cenę zostawiam pod swoją opinię, ale ja tej usługi za drogą nie uważam ;-)

 

@poldeck - nie znam Cię, ale życzę szybkiego powrotu do zdrowia, specjalistów nigdy za wielu, sam się dopiero uczę 'swojej' repliki i nie jest to zabawa na 2h...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...