Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

A ja poszukuje kogoś z okolic Krakowa, a najlepiej na wschód od Krk :) (Sam mieszkam w Bochni - do krk mam 40km).

 

Chciałbym gruntowny przegląd z przesmarowaniem i ewentualną wymianą zużytych części (M4 CQB IIIgen P&J).

Edited by MaLuTkI
Link to post
Share on other sites
  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest jakiś dobry serwisant z łodzi lub okolic ?

bo nie mam pojęcia co poszło , czy gearbox czy silnik , a obydwa wydają się sprawne ...

 

dołączam się do pytania mojego szanownego przedmówcy CaptStena, czy znacie jakiegoś dobrego specjalistę z okolic Łodzi?

 

pozdrawiam

Vesper

Link to post
Share on other sites

dołączam się do pytania mojego szanownego przedmówcy CaptStena, czy znacie jakiegoś dobrego specjalistę z okolic Łodzi?pozdrawiamVesper

 

Ja jestem z Pabianic (nie zbyt duże miasto zaraz pod Łodzią), napisz na PW lub GG (numer znajdziesz w profilu).

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem z Pabianic (nie zbyt duże miasto zaraz pod Łodzią), napisz na PW lub GG (numer znajdziesz w profilu).

Pozdrawiam.

 

Super Wielkie dzięki, wiem gdzie są Pabianice, nawet pisałem o nich pracę na zaliczenie pewnego przedmiotu na studiach :-)

zgłosze się do Ciebie.

Pozdrawiam

Vesper

Link to post
Share on other sites

Nie, po prostu są pewne zasady, ja musiałem prosić redakcję o możliwość reklamy. Wraz z Kolegami dostaliśmy taką możliwość, ale musieliśmy wstawić "mam zgodę redakcji". Dziwie się teraz, że takie praktyki nie są ukrócone. A czy konkurencja to rzecz zła? Nie bój się, pracy mam dużo.

Link to post
Share on other sites

A co AnR czujesz oddech konkurencji ?

 

Żeby jeszcze ta konkurencje płaciła podatki, jak AnR... :dry:

 

Była dyskusja, zresztą ucięta szybko przez Szefa Wszystkich Szefów, że ogłoszenia zarobkowe oraz linki do for umieszczamy na WMASG tylko za zgodą redakcji (oczywiście wyjątkiem jest komis).

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Ok, rozumiem, są pewne zasady i trzeba ich przestrzegać, dostosuję się.

Zaraz po przeczytaniu Twojego posta napisałem wiadomość do Regdorna z prośbą o zgodę, ale do tej pory nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Zobaczymy co napisze i wtedy okaże się czy mogę sobie zostawić ten podpis czy mam go usunąć ;)

Link to post
Share on other sites

Witam

Znacie może kogoś z Łodzi i okolic, kto mógłby zrobić przegląd repliki?

Pozdrawiam

Chyba masz problemu z oczami i z czytaniem, albo obydwa problemy jednocześnie...

 

YOU-DASH

 

Grupa Użytkownicy

Postów 193

Skąd Pabianice (pod Łodzią)

Rejestracja 28-styczeń 11

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...