Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pakiety LiPo


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taki pro-tip na przyszłość: jakby LiFe też wywalało Low Voltage, to ustaw na NiMH, doładuj do tych 3V (to powinno być max kilka minut, trzeba non stop monitorować co się dzieje i jakie jest napięcie żeby nie wzrosło powyżej bezpiecznej wartości i nie ujarało nam pakietu a razem z nim wszystkiego dookoła) i po osiągnięciu minimalnego napięcia ładowania przełączyć na LiPo - powinno już dalej polecieć automatem.

Link to post
Share on other sites

Ale które konkretnie? Pierwszy pakiet z listy ma po prostu gołe kable, dolutowujesz wtyczkę jaką potrzebujesz. Widziałem jakiegoś z XT, na inne nie patrzyłem. W każdym razie ładujesz je jak każde LiPo (tak, pomimo tego, że mają napisane 7.6V na obudowie). Ewentualnie jak w ładowarce masz możliwość przestawienia maksymalnego napięcia na celach to ustawiasz tyle ile tam napisali (4.35 bodajże) i ładujesz do wyższych wartości.

Edited by hindus
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć

postanowiłem się w końcu przesiąść na lipo-la, dziś zamówiłem sobie taką oto sztukę: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4585553204&ref=last-visited mam nadzieję że dokonałem słusznego wyboru. Docelowy sprzęt g36k gfc/jg gb chwilowo pełen stock ale za miesiąc ląduje w nim lepszy tłok, głowica tłoka i cylindra cicha, uszczelniona dysza no i spring 120, łożyska są już stalowe i prowadnica też, silnik Golden Eagle (high power). Liczę na rofa podobnego do 9,6.. dobrze liczę..?

Link to post
Share on other sites

A gdybyśmy powiedzieli, że nie uciągnie to co byś zrobił? :icon_biggrin:

 

Nic.. liczył bym że po tym co przeczytałem z opisów innych jesteście w błędzie :icon_biggrin: margines błędu zawsze istnieje, choć staram się aby był jak najmniejszy. Z resztą człowiek uczy się na błędach.

Link to post
Share on other sites

Taki aku właśnie chciałem z taką wtyczką, batka już doszła i po pierwszych testach na mojej gietce jedzie lepiej niż 9,6 :) bardzo przyjemnie. Co do spasowania elegancko się mieści w chwycie, kabelek długi, silikonowy więc można dopasować na różne sposoby.

Jak na razie jestem bardzo zadowolony na dniach sprawdzę w terenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...