Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka preclufa lepsza?


Recommended Posts

Witam,

 

to może ja zadam pytanie do szanownych fachowców i znawców :icon_wink:

 

Dojrzałem do wymiany lufy w Swd (Koer) - obecnie mam stock, ale zaczynam się rozglądać za jakąś lepszą lufą (lepszą tzn. lepszą niż stock).

 

I teraz właśnie mam dylemat:

1. lufa PPS stalowa długość 650 mm,

np.

http://allegro.pl/st...6502607004.html

2. Madbull stalowy (steelbull) 650 mm

np.

http://allegro.pl/de...6483115775.html

 

3. Madbull Black Python 650 mm

np.

http://allegro.pl/de...6483123584.html

 

Pytanie: która z tych luf będzie najlepsza w kategorii cenowej 100-200 zł?

Może jakaś inna?

Bo rozumiem, że super byłoby Promyka lub KM Head założyć.

W przyszłości planuję tuning mocowy (w obecnej chwili mam ~ 530 fps), a myślę o 600+ :icon_biggrin: :D

 

Z góry bardzo dziękuję za opinie.

 

Pozdrawiam

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sezon w Airsofcie nigdy się nie kończy :icon_razz:

 

Foton, dozbieraj do promyka, a może nawet w trakcie zbierania trafisz okazję na jakąś używkę w komisie :icon_razz2:

 

Hehe, kończy się jak się "żołnierz" zagapi i kulek nie kupi :icon_biggrin:

Dziękuję.

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 5 weeks later...

Witam, w sprawach prec luf jestem biały. Jedyne co obijało mi się o uszy to nazwy kilu producentow typu PDI, Prometheus etc.

W swoim ACR mam guardera 6.03 i mam wrazenie ze celnosc pozostawia duzo do zyczenia :D Czy mógłby ktos mi poradzic w zakupie jakiejs lepszej jakosciowo precki, która da mi lepsze skupienie strzalu? Budzet to okolo 500 PLN, lecz wolę nie przekraczac 600 PLN.

Prosze o pomoc ! :maniak_strach: :zastanawia:

Link to post
Share on other sites

A jakie to ma znaczenie? :-) Można założyć, że wymiana lufy będzie na taką o tej samej długości, skoro janusz3k nie napisał inaczej. Jakich kulek używał też nie ma znaczenia, bo oczywiste jest, że przy high-endowych preckach będzie musiał używać topowych kulek.

Link to post
Share on other sites

Ekhm, do 590mm to musi być klasyczny aegowy cylinder 0, czyli pełny. Choć może być to ciut mało. SWD do takiej lufy posiada odpowiednik cylindra v2 long i jest na styk, bo już przy lufie 600+ są spadki fps,

Poza tym guarder 6,03? A oni nie mają pseudo 6,02 czasem?

Załóż stockową lufę, skupienie powinno się poprawić względem tego guardera co masz teraz.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Jaką lufę polecacie do m4 g&p ?

Słyszałem ze lufa g&p jest w miarę dobra i wszystkie precki poniżej promyka będą gorsze... ile w tym prawdy? Czy powiedzmy precka systemy będzie gorsza od stocka g&p? Czy duża różnica jest między systemą a promykiem ? Bo patrząc na cenę to jest duża różnica ...

Dlaczego się uczepiłem systemy ? Bo miałem ją kiedyś w m4 boyi i g36c JG i byłem w oby dwóch przypadkach bardzo zadowolony...

liczę ze ktoś pomoże :)

Link to post
Share on other sites

Grałem dość długo na stockowej lufie G&P i było ok- kulki leciały mniej więcej tam gdzie miały lecieć. Później wymieniłem ją na KM-Head i różnica w skupieniu była znaczna. Jakiś czas temu zamieniłem KM-Head na Edgi i owszem kulki lecą jeszcze lepiej, ale to już nie jest taki przeskok jak miedzy stockiem a KM-Head. Reasumując: nie ma sensu bawić się w półśrodki typu Systema. Wstaw KM Head/Promyk (gwarantują praktycznie ten sam poziom skupienia). Różnica miedzy tym pierwszym a Systemą to raptem 100 zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...