Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siema, jestem zielony w tych sprawach całych ASG. Niestety pożałowałem kasy kupiłem najtańsze co było. Nie wiedziałem że ASG spodoba mi się tak bardzo. Chciałbym się dowiedzieć co dolega mojemu taniemu przyjacielowi.

https://www.youtube....Hr8D-DQhxiZZy8g

 

Znacie dobre strony gdzie można kupić spodnie i bluzę w barwy Flacktarn?

Replika leży wygodnie pod łóżkiem, niestety nic z nią nie robię ponieważ w zimę jest u nas mała aktywność. Byłem na 3 strzelankach z tą stokową baterią, ma ktoś może link do jakieś normalnej bateri Lipo?

 

Edit:

Dodam że interesuje mnie jakiś serwis który wymieni części i podkręci FPS najlepiej do 430, jaki to może być koszt?

Edited by Login90
Link to post
Share on other sites

1. Może być rozładowana lub za słaba batka.

2. Mogą być kable zamienione biegunami na silniku.

3. Mógł się zaciąć tłok w tylnym położeniu.

 

Ad 1. Naładuj batkę lub sprawdź na innej.

Ad 2. Zamień bieguny.

Ad 3. Wsadź coś długiego i cienkiego np. klucz ampulowy przez dyszę co by ręcznie popchnąć tłok całkowicie do tyłu. Lub zdejmij silnik z koszykiem i zwolnij antyrewersal ręcznie,

 

Reszta pytań nie w tym dziale, z resztą pytanie o awarie to też zły dział.

Edited by Huba_lbn
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dlaczego do byle jakich ? Masz przecież napis G608, zaś po prawej na dole konkretny model 0638.

Przejrzyj sobie kanał Taniemilitaria na YuoTube. Prezentują tam parę modeli G36 firmy JG. Każde pudło ma opis G608, czasem dodatkowo cyfrę.

Edited by argawen
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Zanim zacznę katować; możliwe że taki artykuł już był, niestety szukałem i nie znalazłem.

 

A teraz do rzeczy.

 

Jestem posiadaczem karabinku G36C od Umarexa z kolbą IBR (link). Niestety, jako iż ma on dość małą predkość początkową (240 fps) i nadaje się głównie do CQB więc postanowiłem poszukać innego karabinu. Tym razem zależało mi, żeby był to G36, i wpadł mi w oko ten oto model (o, ten) ma przyzwoitą PP (360 fps), celownik, (mi akurat się przydaje) a także ładny wygląd i długą lufę (dlatego wybrałem go a nie np. ten). Jeżeli ktoś miał go w rękach, to niech napisze, co o nim sądzić.

 

Z góry dzięki

SzymonPolska

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...