Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Dzisiaj tak se ciupalem. :mrgreen: I zdobyłem Pave Low. Jak człowiek sieka z M200 staty 19/0 ( w sumie to zaminowalem się i kampiłem, ale mniejsza z tym ) to się sposób patrzenia na grę poprawa. ;)

 

EDIT: Kto jest chętny na Spec Ops? Jestem bardzo ciekawy jak się w to gra. Ofc na PC.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Na szybko- miałem przyjemność pograć w SpecOps przez multi na PC i... nic odkrywczego. Prawdopodobnie wynika to, że w przeciwieństwie do konsolowców nie można grać na podzielonym ekranie. Wrażenia są zapewne zupełnie inne gdy ma się kumpla siedzącego obok, który co chwila się drze byś przeniósł ogień na jego sektor albo podniósł go z ziemi. ;)

 

Bez tego, to zwyczajna łupanina, bez polotu. Z nudów można pograć.

 

EDIT:

Literówki.

Edited by $limak
Link to post
Share on other sites

Na szybko- miałem przyjemność pograć w SpecOps przez multi na PC i... nic odkrywczego. Prawdopodobnie wynika to, że w przeciwieństwie do konsolowców nie można grać na podzielonym ekranie. Wrażenia są zapewne zupełnie inne gdy ma się kumpla siedzącego obok, który co chwila się drze byś przeniósł ogień na jego sektor albo podniósł go z ziemi. ;)

 

Bez tego, to zwyczajna łupanina, bez polotu. Z nudów można pograć.

 

EDIT:

Literówki.

 

 

Zagraj w misję z AC-130. Ta powinna być świetna bez względu na platformę.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Wczoraj miałem przyjemność zagrać w kilka misji na 3 gwiazdki w Spec Ops ze $limakiem i muszę powiedzieć, że byłem zaskoczony misjami. Naprawdę super się grało i to zmiękczyło mój niedosyt do gry. W połączeniu z CH-53 na multi zrobilem się wesoły. :D Misje snajperskie w lesie, jadka na moście i pierwsza misja z AC-130 są boskie. ;-)

Link to post
Share on other sites

Ok więc przeszedłem :D Fabuła, efekty itp miodzio :D No i ten różnoraki szpej chłopaków w zależności od otoczenia :D Jedyne co mnie wkurza w "CoDach" to sytuacje gdzie jest tylu wrogów, że ekran nie przestaje być czerwony - tak dostaje baty ;)

Jako gierka do wyluzowania i wkręcenia się w klimat - ok. Multiplayer - nawet nie próbuję bo od tego mam ArmA 2 ;)

Link to post
Share on other sites

Arma 2 z całą masą błędów i problemów systemowych? Jest ciekawa ale tylko w modzie AAS.

 

Multi w COD:MW2 jest bardzo dobre. Szybkie, bez tłoku, z dużą ilością nagród i rzeczy do odblokowania. Tak mi się spodobało, że pierwszego dnia zrobiłem 28 poziomów :) I na całe szczęście poczekałem sobie noc to mam wersję angielską :)

Link to post
Share on other sites

Muszę przyznać, że gra jest fantastycznie zoptymalizowana. Właśnie kupiłem nowy monitor 22" i chciałem zobaczyć jak MW2 wygląda w 1920x1080. Bałem się, że będzie stop-klatka, bo mam tylko GF 8800GT. A tu miłe zdziwienie, śmiga jak ta lala. Ale się zarąbiście gra... :twisted:

Link to post
Share on other sites

Arma 2 z całą masą błędów i problemów systemowych? Jest ciekawa ale tylko w modzie AAS.

 

Multi w COD:MW2 jest bardzo dobre. Szybkie, bez tłoku, z dużą ilością nagród i rzeczy do odblokowania. Tak mi się spodobało, że pierwszego dnia zrobiłem 28 poziomów :) I na całe szczęście poczekałem sobie noc to mam wersję angielską :)

 

Sorry Shogun ale preferujemy po prostu inne zabawy ;) Nie rajcują mnie mecze, nagrody, upgrade itp :-F To tak jak z airsoftem - Ty nie lubisz milsimów ja nie przepadam za jebankami i na odwrót ;) To samo z grami :) Dlatego też napisałem, że CoDy istnieją dla mnie tylko dla SP ;)

peace

Link to post
Share on other sites

Cóż po przegraniu kilkunastu godzin w MP (sukces jak na mnie w grach sieciowych) jestem zadowolony z trybu i gry. Widać, że jest nastawiony na czystą zabawę (to, że ilość strzałów w głowę z LKM'u jest duża to pewnie tak ma być hehehe). Jedyną czasami, i to w sumie naprawde rzadko, jest migracja host'a. Na całe szczęście nie ma tak, że po ponownym uruchomieniu nie dostaje się postrzału z miejsca. Pojawiają się lagi, również w sumie rzadko. Niektóre plansze to prawdziwa jatka np Scrapyard, gdzie przy pełnym komplecie graczy trudno dobić do więcej niż 5 zabitych z rzędu (przynajmniej ja nie daję rady). Czasami dodatki są denerwujące, kiedy bombardowanie zdarza się kilka razy z rzędu. Respawn też czasami jest idiotyczny, bo potrafi przytrafić się w pomieszczeniu, gdzie jest kilku wrogów. Ale pomimo tych rzeczy MW2 w MP dostarcza sporo zabawy.

Link to post
Share on other sites
Ja z innej beczki. Nie chce mi sie wertowac 16 stron w poszukwianiu czy ktoś zadał to pytanie czy nie. Więc, Będzie MW3 ? Bo po ostatniej scenie domyślam się, że tak Jak myślicie?

 

OBY NIE, aczkolwiek słyszałem już plotki, że IW ma powierzyć następnego COD'a innym twórcom(z United Offensive się udało;) ), a ten ma przedstawiać historię Ghost'a. Nie ma jednak jeszcze oficjalnego stanowiska w tej sprawie tylko skromne przecieki.

Link to post
Share on other sites

Powiem Wam, że mnie się już znudził ten współczesny klimat. Jak przechodziłem np. misję Hotel Whiskey(czy tam Whiskey Hotel) bądź inną gdzie Ruskie komraty najechały USA, czułem, że już to przerabiałem... Jedyną misją, która mi się spodobała to ta na platformie wiertniczej :D. Także, liczę, że kolejna częśc powróci tradycyjnie do II WŚ.

Edited by Lee_ck
Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę zyski ze sprzedaży można łatwo wywnioskować że będzie.

 

No właśnie, nie zabija się kury znoszącej złote jajka... Więc kontynuacja będzie na 100%. To jest biznes.

 

 

Lee_ck. To jest "Modern Warfare", więc jak sama nazwa wskazuje czasy nam współczesne. Od II Wojny Światowej masz "World At War".

Edited by Warlock
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...