Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ogólnie o gumkach Hop-Up


Recommended Posts

  • Replies 886
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś dostałem guarder-y w liczbie 2 szt i powiem Wam szczerze, że albo kupiłem podróby, albo te co otrzymałem są zdecydowanie sztywniejsze (wydaje się że trwalsze) od tych co miałem kiedyś. Już nie rwą się jak tanie kondony. Skupienie i podkręcanie tak samo jak przedtem...

 

Kupiłem na taiwangunie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Już daawno założyłem do swojej emki ics-a gumkę od G&G zieloną, a wcześniej miałem systemkę energy , i powiem tyle, zasięg się zwiększył (całkowity) o kilka metrów oczywiście na korzyść G&G , ale tak jak ktoś pisał, do każdej repliki trzeba indywidualnie dobierać gumkę,u jednej osoby G&G będzie git a u kogoś innego nie...

 

A co myślicie o gumkach deep fire , z tymi dwoma frędzelkami a nie jednym... testował ktoś??? . Na jakimś forum czytałem że ponoć komuś skupienie znacznie wzrosło...

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

sluchajcie bo potrzebuje szybka odp , tu wszędzie polecają fioletowego LL albo systeme czarna , potrzebuje wytrzymałej dobrej gumki cena jak cena jakość niema ceny , pod m190 i ponad 700 fps z tego co pisze po sklepach i na forum to ciężko stwierdzić po opiniach to każdy madry , więc prosze o rady dużo ich pewnie niebędzie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Od siebie polecam Systeme ,mam tą gumke zamontowana w swojej giecie ponad 3 lata temu ,replika uzywana praktycznie co niedziele ,przebieg kosmiczny gumka zmieniona od razu przy zakupie ,na tą pierwsza systeme jeszcze energy nie było, do dziś kręci kulki elegancko .pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...