Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje Oporządzenia: Część Druga


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Kopia Eagle'owskiego PC z systemu RLCS, niedawno sprzedałem oryginał. Fajna kamizelka, elastyczny cummerbund, na pewno Flyye trzyma poziom. Pytanie tylko co z MIWO masz zamiar zamówić? Mają DOSYĆ dużo kamizelek w ofercie...

Link to post
Share on other sites

Domyślam się, że model nazwany jako Plate Carrier. Mam kopię tego czegoś, po bokach sczepiany po dwie klamry. Jeśli źle wyregulujesz to nie da się w tym oddychać. Elastyczny cummerbund w pc z RLCS zwiększa wygodę.

 

 

 

Edit: Literówki.

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

https://picasaweb.google.com/111530768364336032004/Rozne#5684637802965303106

 

Od lewej:

3x2 mag

zrzut

radio - dojdzie ładownica jakaś, żeby w pokrowcu siedziało.

na manierkę - chwilowo jako cargo, niedługo dojdzie małe cargo pionowe od Miwo.

Apteczka

Nóż

1x2 mag

speedloader

 

Do tego Camelbak Thermo2L, ewentualnie plecak jak więcej miejsca potrzeba. Jakieś pomysły co zmienić?

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Szukam jakiś ciekawych pasoszelek (pas + szelki). Szelki najlepiej miękkie z paskiem na klatce. Czy są jakies alternatywy dla MIWO?

 

Pozdrawiam

 

ISTNIEJE MASA ALTERNATYW!! Firmy tj. PS Tactical Gear czy Aries outdoor to bardzo dobre firmy o przystępnych cenach(nie przestępczych jak gdzie nie gdzie ;). Możesz też szukac u prywatnych krawców na www.kamizelki.prv.pl .

Link to post
Share on other sites

Ok, to teraz ja opiszę mój problem, z którym nie mogę się ogarnąć. Mam 190cm wzrostu i ze stówkę w pasie. Do tej pory używałem beltkitu z Miwo, na którym przenosiłem (lecąc od lewej): 6-8 magazynków do emki, zrzutówkę, duże poziome cargo, małe cargo pionowe (i camela na plecy). Do tego ciągle szukam jakiejś rozsądnej kabury na Colta 1911+zapasowy magazynek. Niestety jestem chyba jakiś inny i nie mogę się przyzwyczaić do brania magazynków z ładownicy umieszczonej na pasie. Jest mi zwyczajnie niewygodnie. Nie pomaga przełożenie ładownicy na prawą stronę (jestem oburęczny), zamiana miejscami etc. Próbowałem nosić WSH+beltkit, ale Pantac ma rozmiarówkę chyba na krasnoludki-dziadostwo jest na mnie zwyczajnie za małe. Szukam rozwiązania, które pozwoli mi przenosić cały mój dobytek na jednej platformie i jednocześnie umożliwiałoby mi branie magazynków "z brzucha", bo to jedyne co w WSH było naprawdę wygodne. Znajomy zasugerował mi jakąś kopię Cirasa, ale szukam jeszcze jakiejś innej alternatywy. Nie noszę balistyki ani jej atrap i w najbliższym czasie nie planuję.

Link to post
Share on other sites

Część magów zostaw sobie na pasie. Ja mam 4 w shinglach na czeście i dwa w shinglach na pasie, dzięki czemu zmieniam nawet jak się tulę w glebę.

Szelki płaskie, ucieczkowe. Jak masz dobry, profilowany pas to w zasadzie nie przenoszą obciążenia.

Edited by Wukasz
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...