Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje Oporządzenia: Część Druga


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Używajmy poprawnego nazewnictwa, szczególnie jak chcemy coś pokazać nowym którzy nie do końca znają się na sprzęcie, by później nie roznosili złych nawyków.

 

 

Użyłem nazewnictwa producenta czyli Condor`a: Compact Plate Carrier. Co do zasadności i podobieństw do MBSS się najzupełniej zgadzam aczkolwiek są różnice małe- ale PC to dalej PC

 

@Mr MegaMan: nie ma za co

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Czy Serpa na Berette na klacie w kamizelce z 6 przeszyciami molle [MBSS i podobne] w połączeniu z magami od AK-74 ma sens? Czy za chiny nie wyjmę magazynków?

Ładownice najprawdopodobniej zamknięte chyba, że zamówię u krawca, bo póki co trzymam je w ładownicach do emki.

Edited by MoreLike
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Czy Serpa na Berette na klacie w kamizelce z 6 przeszyciami molle [MBSS i podobne] w połączeniu z magami od AK-74 ma sens? Czy za chiny nie wyjmę magazynków?

Ładownice najprawdopodobniej zamknięte chyba, że zamówię u krawca, bo póki co trzymam je w ładownicach do emki.

 

Oceń sam testowałem rozwiązanie serpy plus fastmagów i u mnie się nie sprawdziło. Analogicznie z Shinglami było równie ciężko wyjmować magi spod serpy

83892577.jpg

Edited by raeone
Link to post
Share on other sites

Mam pas LC2 na którym noszę manierkę, kompasówkę z czerwoną szmatką i jakąś torbę chyba chlebak. Chciałbym kamizelkę do noszenia magów do G36 i balistyki, a w późniejszym czasie camelbaka na plecach. Jednak nie mam pojęcia jaką kamizelkę mam wybrać, fundusz jakim dysponuję to 300 zł.

 

Pomożecie ?

Link to post
Share on other sites

Ale atrapy samych płyt czy atrapy płyt i arapy miękkich wkładów.

Bo jak same płyty to jakiś PC będzie tym czego Ci potrzeba a jeżeli i to i to to potrzebujesz kamizelki zintegrowanej.

Co do ładownic to popatrz w ofercie miwo i pstg.

Link to post
Share on other sites

Z innej beczki - z powodu zmiany repliki szukałem nowego pasa do niej - takie cudeńko uszył dla mnie Orkan.

Obecnie można w sklepie dostać wersję tego pasa doczepianą do broni szeklą i Mash-hookiem, ale takie jak moje - z taśmami - pewnie też wykona.

Szczerze polecam.

pas2j.th.jpg

pas3.th.jpg

pas4.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam,

Mam problem ze swoim oporządzeniem.Obecnie mam RRV, ale jest dla mnie troche niewygodna, bo chyba bolą mnie od niej plecy.Teraz chciałbym kamizelke PC lub Ciras.Jak myślicie co będzie lepsze jeśli chodzi o komfort i czym one się różnią.Do kamizelki nosiłbym plecak MBSS i duty belta.Do tego 3/4 ładownice do m4 i pewnie ze 2 carga, ładownice na radio.Z tyłu jeszcze doczepiłbym kieszeń na butle z GG.CO mógłbym umieścić oprócz torby zrzutowej na duty belcie?Mam 180 cm wzrostu.Z góry dziękuje za odpowiedź i za pytania zielonego w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

https://picasaweb.google.com/109641119735278499605/MojGear#5681527957377196882

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1966085501

 

https://picasaweb.google.com/109641119735278499605/MojGear#5630371575358694130

 

Taki złożyłem zestaw. Plecak tylko jeszcze nie doszedł. Coś jeszcze poprawić?

 

Glock póki co udo później serpa na pasie. No i kabar będzie w kydexie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...