Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zależy tez co rozumiesz przez "kolbę", bo jeśli chodzi o teleskopową, do M,ek, to prowadnica jest ta sama co w airsoftowych, więc założysz każdą, natomiast inny jest sposób mocowania prowadnicy do body no i sama prowadnica jest jednocześnie tubą, w której porusza się suwadło, buffer oraz sprężyna powrotna.

Link to post
Share on other sites

Poczytałem ten temat i trochę się boję tego co mnie czeka (lub nie) z tą M4 JG. Mam nadzieję, że nie będzie to kicha jak AGM, ale widzę, że GBB niezależnie od firmy i tak lubią się psuć.

 

Mógłbym prosić o jakieś zdjęcia komory hopup AGM oraz informację, czy wchodzą tam gumki AEGowe?

Link to post
Share on other sites

Duży temat o M4 GBB JG.

http://www.arniesairsoft.co.uk/forums/inde...howtopic=172628

 

Podsumowując to co tam pisze:

 

- Body i wyryte na nim trademarki wyglądają "tanio"

- Jest sporo metalowych części

- Magazynki nie przeciekają

- Sporo gazu podczas strzelania ucieka na boki (390 fps)

- Komora hu robi problemy, ale podkręca

- Kopie przyjemnie, podobnie/troszkę mocniej jak AGM

- Części wewnętrzne jakościowo podobnie do AGM, ale z racji mniejszej siły psuje później niż na 1 magazynku. Ale i tak do strzelania się nie nadają.

 

IMHO najtańszymi M4 GBB do strzelania, a nie na ścianę wciąż są WE i TK. Tani chińczycy zwyczajnie sobie nie radzą.

Link to post
Share on other sites

Cała gama problemów, lubi się rozkalibrować, podkręca bardzo nierówno (raz mocno, raz słabo), a jego szczelność jest wątpliwa. Ale całościowo i tak lepiej niż w AGM, który w wielu przypadkach ponoć nie działa wcale.

 

Zapomniałem dodać, że ludzie mocno narzekają na bolt catch. Po prostu nie łapie, a nawet jak parę razy złapie to zaraz się wyrabia (jest z plastiku i łamie się). Znalazł się już pierwszy łebski facet, który zainwestował 260$ w części zamienne (sam karabin kosztował go 110$).

 

JG jest jedną z tych replik, w które trzeba pakować sporo kasy i borykać się z kolejnymi problemami. Gdy wreszcie karabin zaczyna działać cena dorównuje solidnemu sprzętowi z średniej półki, a badziewne tanie body pozostaje.

Link to post
Share on other sites

Ale łamanie się bolt catcha to na chłopski rozum skutek "tyrania" repliki ;)

 

Panowie z gunfire powiedzieli mi, że zasięg to jakieś 50m, czyli nastawiam się na skuteczne 40m na 0,25.

 

W razie czego, zawsze można powiesić na ścianie i pokazać znajomym podczas odwiedzin ;)

Link to post
Share on other sites

Bolt Catach z plastiku? Nawet z WA był z shit metalu.

 

Zobaczymy pożyjemy, może akurat będziesz miał Azur szczęście. ;)

 

A jak już Ci się rozleci… ( lub komuś innemu, czego nie zyczę )

To ja bym chętnie reflektował na dysyłacz zamka. :P

Edited by noah
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool
Ale łamanie się bolt catcha to na chłopski rozum skutek "tyrania" repliki ;)

Czy przypadkiem magazynki nie oferują opcji "bolt cach off" ? Jeśli tak to nie będzie się miało co złamać. Jeśli nie, no to nie jest skutek "tyrania" repliki, a złych materiałów. Może od WE by pasował (bo chyba jest tańszy niż WA) lepszy taki z aluminium od połamanego plastiku.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

też byłem optymistą :/ póki co odpuszczę sobie GBB. Thx za wyjaśnienie Sebin.

 

Aktualnnie z replik M4 GBB tylko w TK/KJW możesz zamontować Front od AEG.

Kolba(Butt Stock) od ostrej też wejdzie.

 

Dzięki Legileg za informacje. Mimo wszystko podkładam nadzieję w tej M4.

Najważniejsze, że magi nie ciekną.

 

 

Jeszcze.. z czasem nawet magi WA ciekły jak sito. Tragedia po prostu co strzelanie to trzeba było je rozkładać i smarować od nowa.

 

Może od WE by pasował (bo chyba jest tańszy niż WA) lepszy taki z aluminium od połamanego plastiku.

 

Bolt Catch od WE:

074m.jpg

 

Bolt Catch od WA:

wp51.jpg

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...