Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka to broń? - identyfikacja


Recommended Posts

Informuję, że ton wypowiedzi zaprezentowany przez Remova nie jest mile widziany i nie powinien być tolerowany na łamach forum WMASG. Reakcja użytkowników była jak najbardziej uzasadniona. Szczególnie tych, którzy zwrócili uwagę administracji na poniższy wątek. Poza niekwestionowaną wiedzą i doświadczeniem Remova istnieją jeszcze zasady prowadzenia kulturalnej i przede wszystkim nieprowokującej dyskusji. Reszta na PW. Temat wyjaśniony, temat zamknięty.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niezła nowość. Czyżby MON ulepszał sprzęt do tego stopnia? Mało krajów Europy a co dopiero UE ma TAVory w magazynach a tu WP O_o

Żeby się za rok nie okazało że połowa grup wzorująca się na SF WP będzie miała w swoim arsenale głównie Tavory xD

 

@UP

Widocznie inne kraje też mogą ale to dziwne bo Izrael nie sprzedaje swoich wyrobów ot tak, choćby patrzeć na Merkavy.

Edited by Matison
Link to post
Share on other sites

No niezła nowość. Czyżby MON ulepszał sprzęt do tego stopnia? Mało krajów Europy a co dopiero UE ma TAVory w magazynach a tu WP O_o

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Napisano przecież wyraźnie, że Tavory zostały wypożyczone podczas wizyty w Indonezji. Gdzie widzisz informacje, jakoby MON miałby "ulepszać sprzęt do tego stopnia", albo że Tavory są w magazynach WP?

Link to post
Share on other sites

Wietrzę spisek w który oczywiście zamieszani będą Żydzi.

 

Polskie wojsko ćwiczy wspólnie z wieloma krajami, dlatego można znaleźć wiele zdjęć żołnierza polskiego z bronią różnej maści, począwszy od emek, na L86 skończywszy.

 

A dla tych, co lubią niestworzone historie przypomnę w skrócie: Wojsko polskie ćwiczy z Indonezyjczykami. Hindusi wypożyczyli broń na czas ćwiczeń. Hindusi używają Tavorów, bo je kupili. Żydzi wcale nie mają zamiaru przejąć Indonezji, Indii i Polski, oni po prostu robią interesy.

 

To Hindusi są z Izraela?

 

A Litwini są z Polski

http://altair.com.pl/files/news/2007/11/i-i07-11-144g36litwa3.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Witam!

 

Jestem świeżakiem jeśli chodzi o uzbrojenie. Zainteresował mnie karabin, który widziałem na kilku filmikach. Jak się nazywa?

 

http://www.youtube.com/watch?v=lwPlTYjCQWA&t=9m17s w 9:17

http://www.youtube.com/watch?v=81yagoAkbu8&t=6m55s w 6:55

 

Trochę szukałem, wyglądem przypomina M1 Garand'a, ale magazynek ładowany jest od spodu, a nie od góry. Co to jest?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...