Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Widzę że po opinii Mendiego dużo osób zakupiło kuleczki ShootOne. Miło by było by każdy podzielił się swoimi odczuciami z ich użytkowania :) (specjalnie kupiłem suwmiarkę elektroniczną by monitorować czy czasem za szybko chcą rosnąć po otwarciu opakowania, ale nie zdążyłem zakupić kulasów bo już wszystko poszło czekam na dostawę :P )

Link to post
Share on other sites

Qrde muszę jakąś umowę z Czechami podpisać, na reklamę tych kulek :icon_biggrin:

A na poważnie, to mi zwisa i powiewa kto to produkuje, byle by do pdi wchodziły i dobrze latały. Mile widziany biały kolor i niska cena. Akurat na chwilę obecną, shootone 0,43g spełniają te warunki.

Link to post
Share on other sites

Qrde muszę jakąś umowę z Czechami podpisać, na reklamę tych kulek :icon_biggrin:

A na poważnie, to mi zwisa i powiewa kto to produkuje, byle by do pdi wchodziły i dobrze latały. Mile widziany biały kolor i niska cena. Akurat na chwilę obecną, shootone 0,43g spełniają te warunki.

...i nie rozszerzały się za każdym dotknięciem jak torba podróżna z napletków ;)

 

To ktoś zamawia z Czech czy czekacie na dostawy do polskich dystrybutorów?

Link to post
Share on other sites

Czołem koledzy snajperzy,

Jestem tu świeżo zarejestrowanym użytkownikiem, ale temat kulek snajperskich śledzę od bardzo dawna. Zarejestrowałem się żeby wrzucić Wam taką małą kryptoreklamę. Jeżeli interesują Was kuleczki Shoot One to kontaktujcie się z Krzysztof Hodała Vel Pietraś poprzez FB, SMS/tel., lub Email. Gość sprowadza ten towar z prosto z Czech po chyba najniższych cenach w PL w ogromnych ilościach.

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000778525336

SMS/tel: 508099707

Email: Krzysztofof11@o2.pl

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

a nie myślicie że te shootsy to to samo co taiwanowe pjty ? Srebrna folia próżniowa jest taka sama jak na pjtach. Pojawiły się można ugodnie uznać że w tym samym czasie. Nie prościej pjty ? u mnie mija miesiąc jak okupują parapet i latają dalej tak samo,

Link to post
Share on other sites

a nie myślicie że te shootsy to to samo co taiwanowe pjty ? Srebrna folia próżniowa jest taka sama jak na pjtach. Pojawiły się można ugodnie uznać że w tym samym czasie. Nie prościej pjty ? u mnie mija miesiąc jak okupują parapet i latają dalej tak samo,

 

Coś w tym jest. Wagomiary są te same i właśnie sprawdziłem że chociaż reszta jest biała to i Shootone i PJ 0,36 nagle są czarne.

Link to post
Share on other sites

Dostałem właśnie paczkę ShootOne 0,36g. Przychodzą w dwóch paczuszkach pakowanych próżniowo aczkolwiek u mnie jedna z małą dziurką ale nie wydaje się aby kulki spuchły więc albo jest to świeża partia albo nie puchną aż tak szybko.

 

Co do samego testu kulek to szukam ze znajomym jakiejś hali w okolicy, z której dałoby się skorzystać za darmo lub w miarę tanio. Ta paintballowa ma podobno 65m czyli tak naprawdę dolna granica jaka interesuje snajperów :/

Mimo wszystko wolałbym zrobić to gdzieś w budynku a w ostateczności w terenie więc uzbrójcie się jeszcze w odrobinę cierpliwości :)

Link to post
Share on other sites

Sam kupiłem Shootone 0.40 i Warriory 0.35. Juto zobaczę jak latają na promyku 509 i konwersji Valken, Warriory na magazynkach kwa (mid-cap) nie chciały podawać ale na g&p dawały radę. Wydaje mi się że Warriory mają nieco mniejszą średnicę, mam tylko suwmiarkę analogową także nie mogę powiedzieć dokładnie.

Edited by buli313
Link to post
Share on other sites
Shootone 0,43g zważone - potwierdza się teoria spiskowa oofo oraz matrigs'a - 10 kulek waży 4,1g.

 

 

A nieco mniej snajpersko. Widziałem ShootOny w wersji .32g, czy ktoś testował je w midach, oraz tor ich lotu? Dobre uzupełnienie dziury między 30-36. Mniej-więcej w taki wagomiar schodzę, po failu ze szkieletem Tornado, będzie redukcja :P

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...