Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MSBS-5,56 "Grot"


Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli broń nie stwarza zagrożenia podczas użytkowania ani podczas strzelania strzela tam gdzie trzeba to nie będą oddawać jej do remontu. Szczególnie, że i tak cały magazyn pójdzie do remontu przed kolejnym wcieleniem w sierpniu a wzywanie eksperta do 1 AKMSa z wygiętym ryglem rury gazowej jest bezsensu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Gdzie można zgłosić jakieś pomysły/sugestie do projektu?

 

Panowie na Europoltechu byli bardzo otwarci na wszelkie sugestie i ochoczo wszystko notowali.

Chciałbym zgłosić trzy pierdółki (uchwyt zawieszenia, wymienny chwyt pistoletowy, zaczep zamka uruchamiany zwalniaczem magazynka).

 

Trzecie może być kontrowersyjne jednak stanowi swojego rodzaju rarytas na rynku AR-15:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Prześledziłem z zainteresowaniem historię powstawania MSBS-a zawartą w tym wątku i nasunęło mi się pytanie:

Jak jest rozwiązana kwestia okna wyrzutowego dla strzelców leworęcznych? Będą specjalne komory zamkowe z oknem po lewej stronie? Czy może powstanie komora z oknami po obu stronach z jakąś możliwością zmiany okna aktualnie wyrzucającego łuski?

W powyższym materiale widać (jeśli się nie mylę), że odbijacz znajduję się po obu stronach.

Może coś tak szybkiego jak w PDR? ;)

 

Jeśli gdzieś było i przeoczyłem, to sory, proszę mnie odesłać do odpowiedniego materiału.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Nawet widziałem na Tubie, gdzie jakiś ziomek określił go najlepszym karabinkiem szturmowym w grze, jeśli chodzi o multiplayer. Prawie 10 minutowy filmik o nim wrzucił. Miło się słyszy, że jeszcze Nasza produkcja nie weszła do wydania seryjnego, to już zdobywa pozytywne zdanie i sławę. Nie musze chyba dodawać, że Ghosts pobiło rekord świata zarobku 1 miliarda Dolanów w ciągu 24h. Więc popularność karabinka będzie gigantyczna (w wersji bullpup). Z chęcią będę wyczekiwał wersji airsoftowej :)

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...